Tanie bilety lotnicze w rozlicznych promocjach na stronie eSKY.pl można kupić bez przerwy. Postanowiliśmy zebrać kilka najbardziej atrakcyjnych, trwających obecnie promocji linii rejsowych w jednym wpisie. Będziemy takie przeglądy aktualnych promocji publikować na Blogu eSKY Internetowego Centrum Podróży regularnie.

Zacznijmy od promocji na trasach krajowych. Linie lotnicze LOT oferują w w eSKY.pl serię atrakcyjnych cenowo połączeń krajowych.

Ceny przelotów w tej ofercie zaczynają się obecnie od 120 PLN z Katowic do Wrocławia. 125 PLN zapłacisz za bilet z Rzeszowa do Warszawy, 133 PLN z Gdańska do Warszawy, tylko złotówkę więcej z Wrocławia do Warszawy.

Po więcej informacji o promocyjnych cenach biletów LOT-u zapraszamy na strony eSKY.pl.

Trwa „wrzesień uniesień” z liniami lotniczymi SAS i eSKY.pl. W ramach tej zapierającej dech w piersiach promocji do 20. września bilety do Kopenhagi oferujemy od 239 PLN, Amsterdamu – od 402 PLN, do Brukseli – od 402 PLN, zaś do Bergen – od 422 PLN.

Ale to przecież nie wyczerpuje długiej listy promocyjnych ofert od uskrzydlonych Skandynawów, którą publikujemy na stronie linii Scandinavian Airlines w serwisie eSKY.pl.

Wyjątkowa, ze względu na swoją długotrwałość, jest promocja węgierskiego Malevu na stronach eSKY.pl. Pięcioprocentowa zniżka na połączenia do takich miast jak Budapeszt, Ateny, Tel-Awiw, Larnaca, i do wielu innych obowiązuje bowiem aż do 31. stycznia 2011 roku!

Więcej szczegółów, ceny biletów i lista polecanych połączeń na stronie linii lotniczych Malev.

Z kolei w promocjach linii Air France w eSKY.pl tanio latamy do Stanów Zjednoczonych. Do Nowego Jorku polecimy w obie strony już od 1990 PLN, do Miami – od 2050 PLN, zaś do Los Angeles – od 2300 PLN.

Pełna lista promocji francuskiego przewoźnika na stronie eSKY.pl znajduje się na jego stronie.

Fot. (C) Creative Commons/Flickr, Kossy@FINEDAYS

LISTA KIERUNKÓW