Październik miesiącem oszczędzania – młodsi tego hasła zapewne już nie pamiętają, ale, po zapoznaniu się z obecnymi ofertami i okazjami w eSKY.pl mają szanse przypomnieć sobie jego sens.  Sporo bowiem zaoszczędzić mogą ci, których interesują bilety lotnicze i hotele w najbliższym czasie.

Trwa włoska promocja Alitalii. Odwiedzający eSKY.pl mają w niej okazję polecieć tanio do wielu miast Półwyspu Apenińskiego do końca stycznia 2011 roku. Do Rzymu, w obie strony – od 420 PLN, do Genui i Turynu – od 640 PLN, do Mediolanu, Florencji i Bolonii – od 645 PLN.

Promocyjne ceny połączeń do innych włoskich miast do sprawdzenia na stronie linii Alitalia w eSKY.pl.

Rewelacyjnie wprost wyglądają ceny w promocji linii Finnair na eSKY.pl. Do Delhi polecimy już 1720 PLN! Do Pekinu i Tokio – od 2040 PLN!

Sprawdź okazje na stronie Finnaira na eSKY.pl.

Interesująco prezentuje się również aktualna oferta promocyjna Lufthansy. Do Mediolanu można w jej ramach polecieć już za 150 PLN. Do legendarnej Casablanki w Maroku polecimy, w obie strony, od 1559 PLN. Do dalekiej zaś Bogoty w Kolumbii – od 2399 PLN w obie strony.

Więcej promocyjnych cen połączeń na stronie linii lotniczych Lufthansa w eSKY.pl.

W naszym promocyjnym cyklu nie wspominaliśmy do tej pory o promocjach hoteli. A przecież takie też mamy. W hotelu Orbis Posejdon w Trójmieście noclegi w promocji – od 237 PLN, w krakowskim hotelu Orbis Francuski – od 257 PLN, w eleganckim Mercure Poznań – od 317 PLN, i wreszcie w luksusowym Mercure Grand w centrum Warszawy można zamówić teraz nocleg od 520 PLN.

Więcej atrakcyjnych cen noclegów na hotelowej stronie eSKY.pl.

Nie kończą się i wciąż cieszą się wzięciem promocje linii lotniczych, o których pisaliśmy na blogu. Trwa promocja krajowego przewoźnika LOT. Do 31. stycznia przyszłego roku obowiązywać będzie pięcioprocentowa zniżka linii Malev na połączenia do takich miast jak Budapeszt, Ateny, Tel-Awiw, Larnaca, i do wielu innych.