Tęsknisz za podróżami tak samo jak my? Wiemy, że nie możesz w tej chwili urzeczywistnić swoich planów, ale nadal możemy wspólnie marzyć, wspominać i po prostu kochać podróże!

Przecież kiedyś #poLECIMY!

To jaki jest świat wokół Ciebie, zależy od tego, jak na niego patrzysz. Nie pozwólmy więc, aby cztery ściany ograniczały nasze możliwości. Nie zapominajmy o wspaniałym świecie, o podróżach do pięknych miejsc, które może dziś wydają się odległe, ale kiedyś znów będą w naszym zasięgu. Właśnie tak powstają marzenia! Wirus chwilowo odebrał nam podróże, ale nikt nie zabronił nam marzyć! Możemy pięknie opowiadać, dzielić się wspomnieniami, zdjęciami i filmami, a przede wszystkim możemy planować i wizualizować marzenia o kolejnych podróżach i wojażach, żeby niebawem je ziścić.

Właśnie tak powstała w domach naszych pracowników inicjatywa #poLECIMY. Hasło, które odzwierciedla nasze plany o lataniu, gdy będziemy “po”. Chcemy rozmawiać z Wami o podróżach, planach i wspaniałych miejscach. Ułatwmy i umilmy sobie ten czas. Zachowajmy optymistyczny dystans do świata i tego co nas spotkało, wypełniając ten czas radosnym oczekiwaniem na to, że kiedyś znów…#poLECIMY! A gdzie? A jak? No właśnie. Bądźmy przygotowani.

poLECIMY © iStock

poLECIMY © iStock

Zjednoczmy siły!

#poLECIMY to inicjatywa, do współtworzenia której zapraszamy Was – czytelników, podróżujących z eSky i nie tylko. Blogerzy, influencerzy, partnerzy i marki – to też moment dla Was by dołączyć do #poLECIMY, bo przecież wszyscy lubimy podróże. Tych, którzy nas już znają i tych, którzy jeszcze z nami #poLECĄ. Zjednoczmy siły! Chcemy zachęcać wszystkich i sami będziemy to robić aby mówić, pisać, wspominać i planować wycieczki małe i duże. Form na wspólne wspominanie podróży jest wiele, mamy sporo pomysłów i na pewno nam ich nie zabraknie. Chcemy, aby to był nasz wspólny sposób na podróżowanie w czasach #zostanwdomu.

Nie zamykajmy się więc na podróże, bo wszyscy ich potrzebujemy i o nich myślimy, chociaż dziś głośno o tym nie mówimy. A świat nadal na nas czeka na potem – a teraz przypomnijmy sobie jaki jest on piękny? 😉

Dołącz do nas

Zachęcamy Was do udziału i śledzenia inicjatywy #poLECIMY w naszych kanałach – tu na blogu i w mediach społecznościowych. Już teraz możecie wykorzystywać nasz hashtag #poLECIMY, kiedy wspominacie po podróżach. Niech siła będzie w nas wszystkich – pokażmy, że kiedyś #poLECIMY.

A przedstawicieli blogosfery, media i partnerów biznesowych zapraszamy do kontaktu, jeśli którzy chcecie z nami współtworzyć #poLECIMY. Napisz do nas: polecimy@esky.pl