I znów zapraszamy was do zabawy, w której zdobyć można nagrody. Tym razem chcemy, abyście podzielili się zdjęciami, które zrobiliście z hotelowego okna, balkonu, tarasu, podczas wakacji, majówki, niezapomnianego weekendu lub innej okazji. Do konkursu zapraszamy na stronie eSKY.pl w serwisie Facebook, gdzie publikujemy również regulamin naszego najnowszego KONKURSU.

Nasz konkurs ma charakter społecznościowy. Jedynym zadaniem konkursowym jest publikacja zdjęć widoków z hoteli lub podobnych placówek noclegowych w serwisach o charakterze społecznościowym. Nie wskazujemy żadnego konkretnego miejsca do publikacji konkursowych fotek. Jednak zastrzegamy, iż powinny one zostać opublikowane w taki sposób, abyśmy o tym wiedzieli, jako organizatorzy konkursu.

Inny istotny regulaminowy warunek uczestnictwa w rywalizacji o nagrody polega na tym, że wygrać mogą w nim jedynie te osoby, które „polubiły” stronę eSKY.pl – Internetowego Centrum podróży na Facebooku, czyli tylko nasi fani.

Publikowane w ramach konkursowej rywalizacji fotografie powinny być opatrzone wskazaniem na eSKY.pl , hasłem konkursu – „Pokój z widokiem”. Opisy powinny zawierać nazwę i lokalizację hotelu lub podobnej placówki noclegowej, z której zdjęcie zostało wykonane.

Pamiętajcie, że mogą to być wyłącznie wasze zdjęcia, takie do których macie prawa, zaś ich autorami nie są osoby, które nie wyraziły zgody na ich publikację. Uczestnik konkursu, który zamieścił w ramach walki o nagrody zdjęcie skopiowane z innych serwisów lub profili internetowych lub takie, na którego publikację nie uzyskał zgody osób trzecich, zostanie wykluczony z konkursu.

Nagroda główna przypadnie temu uczestnikowi Konkursu, którego publikacja w ramach rywalizacji w serwisach społecznościowych osiągnie najwyższe i najliczniejsze pozytywne oceny w społecznościach lub social media, albo też na dowolnym blogu. Dla osób, które w tej rywalizacji zajmą dalsze miejsca również mamy nagrody.

Oznacza to, że zwycięzców wyłaniamy według liczby osób które opublikowane przez uczestnika zdjęcie polubiły, skomentowały pozytywnie, zarekomendowały, wykopały, zaplusowały lub oznaczyły popularność w społecznościach internetowych w jakikolwiek inny, dający się zmierzyć lub wyliczyć, a także widoczny dla postronnych użytkowników Internetu sposób.

Nagrodzimy również tych, których zdjęcia odznaczać się będą wyjątkowymi, zdaniem jury, walorami estetycznymi, oryginalnością i pomysłowością.

Szczegółowe zasady przyzwania nagród w naszym konkursie zawiera jego regulamin, do którego lektury zapraszamy.

Nagrody w naszym konkursie to pakiety odbitek i powiększeń fotograficznych oraz foto-kubki z serwisu ZDJECIA.ESKY.PL, którego partnerem jest Internetowe Laboratorium Fotograficzne Vertis.pl. Do wygranie jest również dziesięć pamięci USB marki Kingston, z logo eSKY.pl Internetowego Centrum Podróży.

LISTA KIERUNKÓW