Uwaga, uwaga! Ostatni tydzień, ostatnia szansa i ostatni voucher hotelowy… Ktoś ma na niego ochotę? Z pewnością chętnych znajdzie się wielu więc użyjcie wyobraźni, opiszcie jedno z miast: Mediolan, Rzym, Budapeszt lub Larnakę, i zachęćcie znajomych, do oddawania na Was głosów. Powalczcie o to, by spędzić „Majówkę w miejskim stylu”.

Do tej pory rozdaliśmy trzy vouchery. Po ostatnim tygodniu jeden trafił do Pana Marka z Oświęcimia, który napisał: Praga, piękne miasto, do którego nie dane mi było jak na razie jechać, choć wiosenek już mam kilkanaście + i świata zwiedziłem troszkę. Do Czech mam nie daleko nigdy jakoś nie było okazji – niestety. Ale przecież jeszcze wszystko przede mną. Centrum Pragi zapisane na liście światowego dziedzictwa UNESCO, to właśnie chciałbym zobaczyć. Cieszymy się, że dzięki nam, Pan Marek zostanie zachęcony do wizyty u naszych Sąsiadów 🙂

Wpis dotyczący Pragi polubiło aż 576 osób! Rywalizacja jest tak wyrównana, że w ubiegłym tygodniu drugi pod względem popularności wpis miał 570 głosów. Dlatego walczcie! Zachęcajcie znajomych do tego, by Was popierali!

Przypominamy, że przewidzieliśmy również szereg drobnych nagród dla osób, którym nie uda się zdobyć vouchera, ale ich wpisy będą wyróżniały się na tle innych. W przyszłym tygodniu – 5 maja – po zakończeniu rywalizacji, wyłonimy wszystkich laureatów.

Po raz ostatni zachęcam do zabawy! Obiecuję, że na blogu będą podpowiedzi dotyczące wytypowanych na ten tydzień miast 🙂 a my będziemy trzymać kciuki za osoby, które opiszą wymarzone wyjazdy majówkowe.