Minął tydzień od rozpoczęcia naszej zabawy – „Majówka w miejskim stylu”, jak zapowiadaliśmy po każdym tygodniu będziemy wyłaniali jednego zwycięzcę. A że obietnic należy dotrzymywać, to pierwszy voucher hotelowy o wysokości 100 euro trafia do pana Piotra z Przemkowa. Pan Piotr marzy o majówce w Londynie. Jakie konkretnie ma plany? Chce: W snobistyczny sposób rozkraczyć się na południku zerowym, a następnie wpaść prosto w namiętne objęcia Wielkiej, Londyńskiej Przygody ; ) Ten pomysł spodobał się aż 42 osobom!

Od dziś mamy 4 nowe miasta do opisania – Barcelona, Wiedeń, Amsterdam, Ateny. Dlaczego chcielibyście spędzić tam majówkę? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami i zachęćcie znajomych do tego, by polubili Wasze opisy. Kolejne vouchery już czekają! Oczywiście, tak jak w tygodniu poprzednim, możecie liczyć na nasze podpowiedzi, dotyczące tego, co można zobaczyć w wytypowanych przez nas miejscach.

Przypominam, że konkurs trwa jeszcze przez trzy tygodnie. Można wziąć w nim udział raz podczas całej jego długości. Zwycięzca wyłaniany jest po każdym tygodniu, a podstawą do tego, by nim zostać jest ilość „lubię to” przyznanych przez Internautów. Każda osoba, która chce wyróżnić jakiś wpis, może to zrobić raz w tygodniu, tj. cztery raz podczas całego konkursu.

Wszystkim przyszłym uczestnikom życzymy powodzenia! A Panu Piotrowi serdecznie gratulujemy 🙂