Getting air off the Wu-Tang in the Men's Snowboard Boardercross Finals - The Brits, Laax 2010photo © 2010 bobaliciouslondon | more info (via: Wylio)

.

Startujemy z kolejnym konkursem! Tym razem na stronie „Ja chcę na narty !” w serwisie Facebook.com. Tym razem, dzięki współpracy z firmą ACTIVUS, rozdajemy komplety odzieży narciarskiej.

Konkurs ma charakter społecznościowy. Chcielibyśmy aby nie ograniczał się tylko do jednego miejsca, jednego serwisu społecznościowego, np. Facebooka, choć zwyczajowo stawiamy wymóg „polubienia” strony „Ja chcę na narty !„.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Chcemy, aby uczestnik konkursu opublikował w serwisach typu społecznościowego co najmniej jedno zdjęcie ukazujące jego lub jej narciarskie przygody (mogą być też przygody snowboardowe – w konkursie uczestniczy również strona: Snowboard PL). Wymagamy aby zdjęcia uczestników konkursu oznaczone były podpisem/tagiem „Konkurs – Ja chcę na narty!”.

Ze względów praktycznych stawiamy też uczestnikom taki wymóg, żeby dali nam znać o swoich publikacjach. Nie możemy bowiem brać pod uwagę zdjęć, o których zamieszczeniu w takim czy innym serwisie nic nie wiemy. Sposobów na powiadomienie nas w serwisach społecznościowych, na blogu, i w generalnie w Internecie jest bez liku. Liczymy, że dotrzecie do nas bez trudu z informacją o publikacji waszych fotografii z narciarskich przygód.

Wygrają zaś ci, których zdjęcia zostały, jak to określa regulamin, „polubione, skomentowane, zarekomendowane, wykopane, zaplusowane lub zdobyły popularność w społecznościach internetowych w jakikolwiek inny, widoczny dla postronnych użytkowników Internetu sposób”. Zatem jury będzie się w wyborze zwycięzców kierować „twardymi danymi” a nie wyłącznie własnym gustem i uznaniem.

Bawimy się do 4. lutego.

Zapraszamy serdecznie i życzymy wygranej 🙂