I oto mamy nowy konkurs. Tym razem ci, którzy zabłysną wiedzą o liniach lotniczych Malév i popiszą się najszybszym refleksem, grają o podwójny bilet lotniczy na dowolny kierunek z siatki połączeń Malévu. Dla kolejnych w klasyfikacji uczestników mamy wiele gadżetów. Uwaga! Konkurs prowadzony jest specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji-zakładce konkursowej na platformie Facebook i tylko tam udzielone odpowiedzi liczą się do klasyfikacji.

Konkurs, z którego regulaminem warto się wprzódy zapoznać, polega na udzielaniu przez kolejnych 10 dni poprawnych odpowiedzi na pytania, które zadawać będziemy w aplikacji konkursowej na stronie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku codziennie, począwszy od 1. grudnia a skończywszy 10. grudnia 2011 roku.

Klasyfikacja uczestników konkursu sporządzana jest na podstawie, po pierwsze, kryterium poprawności, gdyż tylko poprawne odpowiedzi biorą udział udział w rywalizacji i składają się na wynik końcowy uczestnika konkursu.

Drugie kryterium sporządzania klasyfikacji konkursowej to szybkość odpowiedzi. W praktyce oznacza to, że liczymy po prostu kolejność udzielania poprawnych odpowiedzi w komentarzach-odpowiedziach na pytanie opublikowane w aplikacji konkursowej eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży na Facebooku.

Szczegółowe zasady opisane są w regulaminie konkursu. Warto zwrócić uwagę na to, że w pierwszej kolejności będą liczone wyniki uczestników, którzy odpowiedzieli na wszystkie pytania konkursowe. Zatem nie wystarczy kilka dobrych strzałów a potem już tylko czekanie na nagrody. Premiujemy zaangażowanie przez cały czas trwania konkursu.

Ujmując zasady konkursu najprościej, najlepszym sposobem na wygraną w naszym konkursie jest po prostu jak najszybsze, poprawne odpowiadanie na wszystkie dziesięć pytań, które opublikujemy od 1. do 10. grudnia.

A nagroda główna jest niezwykle atrakcyjna. Pierwsza z nich to podwójny bilet lotniczy w dwie strony na dowolny kierunek z siatki połączeń linii Malév.

Przypominamy też, że udział w konkursie i w podziale nagród biorą wyłącznie fani strony eSKY.pl -Internetowego Centrum Podróży oraz strony polskiego przedstawicielstwa węgierskiego przewoźnika Malév Poland na Facebooku.

MALÉV Boeing 737-600photo © 2010 Dean Morley | more info

.

Węgierskie linie lotnicze Malév (węg. Magyar Légiközlekedési Vállalat) mają historię sięgającą wstecz do 1946 roku, kiedy narodziły się uznawane za ich poprzednika linie Maszovlet. Obecnie linie lotnicze z kraju bratanków należą do sojuszu lotniczego Oneworld i latają lata do ok 60 miast miast w 35 krajach świata.

Niedawno w ramach obchodów swojego 65-pięciolecia inie lotnicze przemalowały w swoje historyczne barwy z lat sześćdziesiątych. Na zdjęciu widać Bombardiera Q400 w kolorach retro. Przy odrobinie szczęścia można było tę maszynę obejrzeć na warszawskim Okęciu.

LISTA KIERUNKÓW