Kiedy zaczynacie myśleć o wakacjach? Planujecie je z dużym wyprzedzeniem czy raczej zdajecie się na spontaniczne last minute? Od kilku lat wyjazdy na ostatnią chwilę nie są już tak atrakcyjne i zamiast decydować się na last, lepiej pomyśleć o first minute, bo zniżek związanych z szybką rezerwacją jest całkiem dużo. I to nie tylko takich dawanych przez biura podróży! Przykładowo lotnisko Kraków Airport zapewnia bezpłatny parking tym, którzy pospieszą się z rezerwacją wakacji z wylotem z tego właśnie portu lotniczego.Co należy zrobić,
by bezpłatnie zostawić swoje auto na parkingu znajdującym się naprzeciwko terminala międzynarodowego na lotnisku Kraków Aiport? Zasady skorzystania z promocji są proste. Po pierwsze trzeba do 31 marca bieżącego roku dokonać rezerwacji imprezy turystycznej z wylotem czarterowym właśnie z lotniska w Krakowie. Po drugie wylot musi nastąpić w okresie pomiędzy 1 kwietnia a 31 października 2014. Po trzecie należy posiadać kartę Kraków Airport Loyalty. I ostatnie – już w momencie rezerwacji imprezy turystycznej trzeba zaznaczyć chęć skorzystania z oferty PARK4FREE.

Warto dodać, że posiadanie karty Kraków Airport Loyalty, jest korzystne samo w sobie. Zwłaszcza dla osób, które podróżują często. Członkostwo w programie lojalnościowym jest bezpłatne i daje możliwość korzystania z Katalogu Korzyści obejmującego m.in rabaty w sklepach, punktach gastronomicznych, salonach Business Lounge, specjalną ofertę parkingową oraz możliwość zbierania punktów za każdy wylot.

Rabaty rabatami, ale dokąd można polecieć na wakacje z Krakowa? Kierunków jest dużo – aż 22 i zdecydowanie są to miejsca najchętniej wybierane przez Polaków w ostatnich latach, więc jest duże prawdopodobieństwo znalezienia czegoś dla siebie.

Oto one:

Bułgaria – Burgas lub Warna

Egipt – Hurghada lub Sharm el Sheikh

Grecja – Korfu

Grecja – Kreta (Chania lub Heraklion)

Grecja – Kos

Grecja – Rodos


Grecja
– Zakythos

Hiszpania – Barcelona

Hiszpania – Fuerteventura

Hiszpania – Lanzarote

Hiszpania – Teneryfa

Hiszpania – Majorka

Tunezja – Monastyr lub Enfidha

Turcja – Antalya, Bodrum lub Dalaman

Włochy – Catania

Czy któryś z tych kierunków Was interesuje? Przemyślicie wakacje w tym miejscu? A może już zarezerwowaliście wakacje i nie wiedzieliście, że w ramach wczesnej rezerwacji możecie też bezpłatnie zaparkować?

Program ciekawy! Radzimy się zainteresować 🙂

Fot. (C) Creative Commons/Flickr: mjaniec, Nomad Tales, archer10, Primoz P, mickpix, Theophilos, Michal Osmenda, Chris Ruggles, l.conti, MorBNC, szeke, blinkingidiot, Light Paiting, jacqueline.poggi, myhsu, Bert Kaufmann.

LISTA KIERUNKÓW