Bilety lotnicze do Barcelony, tanie loty Rzymu, bilety lotnicze do Paryża, bilety lotnicze do Londynu i innych wspaniałych miast europejskich mogą kosztować zaskakująco niewiele.  Naprawdę tanie bilety lotnicze to nie mit. W serwisie eSKY.pl – Internetowego Centrum Podróży to jest jak najbardziej rzeczywista rzeczywistość. Najlepiej przekonać się o tym osobiście odwiedzając nasze strony i sprawdzając dostępne na nich promocje przelotów.

Barcelona gościła na naszym blogu wielokrotnie. Opisywaliśmy jej największe atrakcje, umieściliśmy na liście rowerowych stolic Europy, opublikowaliśmy wrażenia zwyciężczyni jednego z naszych konkursów, w którym nagrodą był właśnie wypad do stolicy Katalonii.

Również Paryż jest częstym gościem na naszym blogu, czy też może raczej – my gościliśmy w mieście światła wielokrotnie, opisując jego główne atrakcje, zapraszając na zakupy, do Disneylandu, polecając go koneserom, i przy wielu, wielu, innych okazjach. Był na honorowym miejscu na liście pomysłów na naszą ubiegłoroczną „Majówkę w miejskim stylu”.

Rzym, podobnie jak Paryż był na naszym blogu obecny wiele razy. Przypominamy jego wieczne piękno. Do Rzymu wybiera się wiosną zwykle wielu Polaków z powodu rocznic i pamięci o tych wielkich, którzy odeszli. W Ubiegłym roku zapraszaliśmy do wiecznego miasta na „Majówkę w miejskim stylu”.

Londyn też należy do miast, do których zapraszaliśmy. To największa w Europie metropolia, w której nie tylko podczas długiego weekendu, ale nawet podczas całych wakacji, jest co zwiedzać i co robić. Z londyńskim niezbędnikiem turystycznym czytelnicy bloga eSKY.pl już się zapoznali. Dziś chcielibyśmy zaproponować nieco informacji praktycznych, głównie dotyczących dojazdu a raczej „dolotu” do aglomeracji i poruszania się w niej.

Także Mediolan był tematem, głównym lub powiązanym, wielu naszych blogowych publikacji. Zapraszaliśmy doń jako do miasta piłki nożnej, mody i niezwykłych zabytków. Bilety lotnicze do Mediolanu należą do stałych atrakcji eSKY.pl ze względu na wyjątkowo korzystne ceny.

Milan - Il Duomo - 12-01-2008 - 00h11photo © 2008 Etienne Cazin | more info

.

I w końcu – Bolonia, której na naszym blogu nie opisywaliśmy tak często, jak poprzednie europejskie miasta, a która jest miastem godnym polecenie – w końcu to serce Włoch.

Fot. (C) Creative Commons/ Flickr – gareth1953, asta.adamonyte, stevebrownd50, ndrwfgg

LISTA KIERUNKÓW