Zgodnie z tym, co ogłosiliśmy w piątek, w serwisie Facebook, przedłużamy o cztery dni „Europejski Wyścig eSKY.pl”, gry, którą udostępniamy na naszej stronie w serwisie Facebook.

Oznacza to, że zabawa, wyścigi i rywalizacja o voucher na wczasy o wartości 4000 złotych, darmowe bilety linii lotniczych airberlin na Majorkę i do wielu europejskich miast oraz audiobooki i pendrive’y, trwa o cztery dni dłużej do niedzieli 27. marca włącznie.

Jak wygrać darmowe wakacje z eSKY.pl? Jak zdobyć upragniony voucher? Nie jest to trudne – wystarczy pokazać innym, swoim znajomym, przyjaciołom z internetowych społeczności, zrzut ekranowy swojej podróży po Europejskich miastach, czyli opublikować go w serwisach społecznościowych lub social media.

Pisaliśmy, gdy konkurs zaczynał się kilka tygodni temu, jak zrobić zrzut ekranowy swojej gry, jak przygotować go i opublikować tak, aby nasi znajomi ze społecznościowych serwisów mogli go ujrzeć i pomóc ci w konkursie.

Rywalizacja na najlepszy czas też trwa i choć czasu przelotu nad Europą zostały przez uczestników naszej zabawy wyśrubowane, nie znaczy to, że klasyfikacja nie może się zmienić. Pamiętajmy, że decydują tysięczne części sekundy, jak to w sporcie.

Wszystkim naszym konkursowiczom życzymy oczywiście zwycięstwa, a przynajmniej – dobrej zabawy 🙂