Odkrywamy Brazylię. Polska firma, która prowadzi eSKY.pl – Internetowe Centrum Podróży otwiera przedstawicielstwo w kraju kawy i mistrzów piłki nożnej. eDestinos.com.br już przyjmuje rezerwacje i zamówienia. Jest to już kolejny, po Rumunii i Bułgarii, etap naszej międzynarodowej przygody. Jesteśmy jedną z pierwszych europejskich firm z branży turystycznej, które zdecydowały się wejść na ten obiecujący rynek za Oceanem.

Nasze brazylijskie rodzeństwo możecie zobaczyć pod adresem: www.edestinos.com.br , na Facebooku w jężyku portugalskim znajdziecie nas tutaj: facebook.com/eDestinos.com.br zaś na Twitterze: twitter.com/edestinos.

Obiecujemy sobie wiele po brazylijskiej przygodzie, bowiem według Internet World Stats liczba internautów w Brazylii to 76 mln. Brazylia jest w pierwszej piątce państw z największą bezwzględną liczbą użytkowników korzystających z internetu po Chinach, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Tempo przyrostu liczby Brazylijczyków online jest bardzo szybkie.

W Polsce eSKY.pl obsługuje już ponad 50 proc. rynku sprzedaży biletów lotniczych przez internet. Otwarte przez nas serwisy w Bułgarii i Rumunii są liderami na tamtejszych rynkach. Zdecydowaliśmy się, po przebadaniu brazylijskiego rynku internetowego i turystycznego  wypłynąć na jeszcze szersze wody a mówiąc dokładniej, za szeroką wodę.

Rynek turystyczny, związany z podróżami, rozwija się równie szybko, podobnie jak na innych wschodzących rynkach. Ma też swoje specyficzne ciekawe cechy. Np. wielkie znaczenie mają tam loty regionalne, wewnątrz-krajowe, obsługiwane przez takie linie lotnicze jak AZUL, najszybciej rozwijający się przewoźnik lotniczy na świecie . Chcemy te niedostępną dotychczas w Europie ofertę lokalnych przewoźników przenieść do Polski, Rumunii i Bułgarii.