Tivoli Garden fireworksphoto © 2008 Stig Nygaard | more info (via: Wylio)

.

To się nazywa bajeczne połączenie! SAS postanowił uruchomić przeloty z miasta krasnoludków do miasta, którego symbolem jest Mała Syrenka. Od 2. maja linie te zaczną latać na trasie: Wrocław – Kopenhaga.


PC170089photo © 2009 Vicky WJ | more info (via: Wylio)

Nowe połączenie to nie bagatelna sprawa, żeby to uczcić postanowiliśmy w eSKY.pl zorganizować promocję na bilety lotnicze SAS. Obowiązuje ona do 28 lutego i nie ogranicza nikogo koniecznością wylotu w określonym terminie. Przyjrzymy się jej bliżej?

Rodin: The Kissphoto © 2008 Anna Fox | more info (via: Wylio)

Zacznijmy od Kopenhagi – dziewiczy lot z Wrocławia do tego miasta kosztuje zaledwie 234 zł w jedną stronę, promocja obowiązuje też na podróż z Warszawy – stąd za bilet zapłacimy 206 zł. Powodów do wizyty w stolicy Danii można wymienić wiele. Dla nas te najbardziej istotne to: możliwość przejażdżki  Star Flyerem – najwyższą karuzelą na świecie; szansa na to, by usiąść na kolanach Hansa Christiana Andersena; okazja do zjedzenia śniadania wśród największych światowych dzieł sztuki – wizyta w Gliptotece, gdzie „Pocałunek” Rodina stoi obok „Małej Tancerki” Edgara Degasa.

Z Warszawy można też tanio polecić do Bergen – zaledwie 455 zł. Widoki, które czekają tam na podróżnych są bezcenne więc warto zainwestować w bilet.

Promocja obowiązuje również na loty z Gdańska, stąd bilety w atrakcyjnej cenie można zakupić do niderlandzkich stolic – Brukseli i Amsterdamu, koszt przelotu do tych miast to 403 zł w jedną stronę. Do wizyty tam zwłaszcza wiosną nikogo nie trzeba szczególnie zachęcać! Widzieliście kiedyś dywany utkane z milionów tulipanów? Parady kwiatowe? Takie rzeczy to tylko w Holandii!